Mazu International Trading (Shanghai) Co., Ltd.

Lastik güvenliği için ekipman ve alet konusunda uzman.

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
Markalar: TECHVIEWER
İhracat p.c: < 10%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Mazu şirketi, otomotiv garaj ekipmanları ve otomobil parçaları konusunda uzmanlaşmıştır.Araba asansörleri, lastik değiştiriciler, tekerlek dengeleyiciler, fren torna tezgahları ve diğer otomotiv test ekipmanı ve otomobil parçaları gibi bir dizi profesyonel ürün taşıyoruz.Fabrikamız güncel ve ileri teknoloji üretim tesisleri ile 20, 000 metrekareden fazla bir alanı kaplamaktadır. Biz karşılarıztoplam sermayesi on milyondan fazla olan mükemmel bakım sonrası hizmet ile ürün geliştirme, üretim ve satış.Uzun yıllar boyunca firmamız "Yüksek İtibara Sahip Kuruluş", "Kalitede Yüksek Kredili İşletme" ve "Çin Ulusal Sınıf AAA Kuruluşu" olarak ödüllendirilmiştir.Ayrıca, 2000 Uluslararası Kalite Kontrol Sistemi tarafından onaylanan ISO9001'i geçtik.

 

Kuzey Amerika şubemiz, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Meksika vb. Dahil olmak üzere pazara genişliyor.


Markamız
TECHVIEWER, müşterilerine her zaman dayanıklı kalite, rekabetçi fiyat, zamanında ve profesyonel hizmet sunan yüksek teknolojili ürünler sunar.
TECHVIEWERihracat ve ithalata odaklanmıştır.Kalite kontrolünü sürdürmek ve müşteri rahatlığını artırmak için TECHVIEWER sadece tasarlar, geliştirir ve üretir, aynı zamanda diğer kalifiye üreticilerle işbirliği yapar.OEM / ODM.Ürünümüz dünya çapında sevk edilmiştir (Avrupa, Doğu Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Afrika, Avustralya, Orta Doğu, Asya ve ayrıca Çin'deki çeşitli iller).

 

Görevimiz

Daha iyi kalite, Daha iyi performans!

Geçmiş

2001 yılında, Çin'in Shandong Eyaletinde bir ürün geliştirme üssü olarak başladık.Kendi lastik değiştirme makineleri, balans makineleri, asansörler, hava kompresörleri, boya kabinleri, fren diski torna tezgahları, fren kampanası makineleri ve diğer ürünlerimizi geliştirdik.

 

2008 yılında, Çin'in Zhejiang Eyaleti'nde lastik tamir makinesi üretiminde uzmanlaşmış bir fabrika kurduk.Başlıca ürünlerimiz lastik sıcak damgalama makineleri, otomatik lastik şişiriciler, lastik genişleticiler, düşük hızlı lastik öğütücüler, lastik şişirme tabancaları ve lastik sızıntı dedektörleri vb.

 

2014 yılında Şangay, Çin'de Mazu International Trading (Shanghai) Co., Ltd.'yi kurduk.Mazu, ağırlıklı olarak Asya, Kuzey Amerika, Avrupa pazarına hizmet vermektedir.Ayrıca Latin Amerika, Afrika, Okyanusya, Orta Doğu ve dünyanın diğer bölgelerine de ihracat yaptık.

 

2015 yılında, Çin'in Fujian Eyaleti, Xiamen Şehrinde bir otomobil aracı fabrikası kurduk.Ürünlerimiz ağırlıklı olarak otomobil şasi onarımına hizmet etmektedir.Sert vida sökücüler, taşınabilir jant şekillendiriciler, kamber düzeltme aletleri, lastik arabaları ve çeşitli otomotiv özel aletleri üretiyoruz.

 

Temmuz 2020'de, ana ürünleri araba asansörü, tekerlek hizalayıcı, nitrojen jeneratörü, lastik şişirme makinesi vb. Olan Zhongshan Rongde Automobile Equipment Co., Ltd'nin hissedarı olduk. Ürünler Japonya, Avrupa, İngiltere'ye ihraç edildi.Ayrıca, Çin'deki birçok Oto tamir ve bakım grubu şirketinin tedarikçisi olarak aday gösterildi.

Hizmet

BİZİM SÖZÜMÜZ:

Çevrimiçi / Çevrimdışı Teknik Destek

Servis Parçalarının Bulunabilirliği% 100

Ücretsiz Yazılım Yükseltmesi

Profesyonel Mağaza Tasarımı ve Yükseltmesi

Destek Teknik Eğitimi

Ekibimiz

Çin Mazu International Trading (Shanghai) Co., Ltd. şirket Profili 0

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin